Prodej kanceláře, 1260 m2, Tanvald

Info u RK za nemovitost, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Spočítat hypotéku
Adresa Tanvald, Krkonošská
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 1004564
ID zakázky N1077
Typ Prodej
Kategorie Komerční, Kanceláře
Stav objektu Dobrý
Typ Cihlová
Plocha užitná (m2) 1260
Doprava Vlak
Topení Lokální plynové

Popis

Ke koupi je komerční nemovitost v Tanvaldu v Jizerských horách. Jedná se o bývalé ředitelství společnosti SEBA Tanvald ve středu města. Nemovitost se nachází mezi dalšími komerčními nemovitostmi u hlavní komunikace a výpadovky na Prahu a Liberec.
Podlahová plocha 1.NP i 2.NP je cca 628 m2. Dále nemovitost obsahuje sklepní prostory a nevyužité prostory v podkroví. Nemovitost se neužívá od roku 2014, je tedy nutno počítat s dílčími opravami. Nemovitost je tvaru L skládá se ze dvou křídel, které mají hlavní vchod na nádvoří (nádvoří není součástí prodeje). Na nádvoří je možná parkovat po dohodě s majitelem za dohodnutý měsíční poplatek.
K nemovitosti přiléhají dílenské prostory na úrovni suterénu. Nemovitost se skládá i z pozemku o velikosti 550 m2 směrem k řece. Celková velikost parcely je 1468 m2 (z toho 918 m2 je zastavěná plocha).
Vytápění je ústřední, zajišťováno čtyřmi plynovými kotli. Elektřina je v současné době vedena ze sousední komerční nemovitosti. Je ale hotova příprava na novou přípojku přes vlastní pozemek za budovou banky. Voda je připojena podružným vodoměrem přes sousedící nemovitost.
Podle stanoviska stavebního odboru magistrátu města Tanvaldu a v souladu s platným územním plánem je nemovitost využitelná v oblasti Občanské vybavení komerční zařízení malá a střední.
Běžná občanská vybavenost (supermarket, pošta, zdravotní středisko, školka, škola, vlakové spojení, meziměstské autobusové spojení) jsou v místě k dispozici.
Dojezdové vzdálenosti do hlavních měst: Praha (Černý Most) 1:10 h, Mladá Boleslav 0:50 h, Liberec 0:40, Jablonec n. Nisou 0:20 h, Harrachov 0:20 h, Jelenia Gora 0:55 h. Prodej stavebního pozemku Cífer

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
placek@rehypex.cz
Mobil:
+420 777787208

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist